Αν θέλετε κάποιοι από εσάs μπορείτε νά μάs στείλετε τα δικά σαs κείμενα στό e-mail:paokfever@yahoo.gr καί εμείs μέ τήν σειρά μαs θά τά αναρτήσουμε…

123

.

Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2012

Καλύτερος και με 10, αλλά 1-1 με τον ΟΦΗ...

Ο ΠΑΟΚ παρότι έπαιξε με 10 παίκτες από το 40’ λόγω αποβολής του Γλύκου ήταν καλύτερος του ΟΦΗ, ωστόσο δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί τις ευκαιρίες του και έμεινε στο 1-1 με τους Κρητικούς στο Γεντί Κουλέ.
Ο ΟΦΗ προηγήθηκε με τον Παπάζογλου στο 8’ μετά από λάθος έξοδο του Γλύκου, αλλά ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε σε 1-1 με τον Φωτάκη στο 18’.
Ο Χακόμπο που μπήκε στη θέση του Ρομπέρ μετά από την αποβολή του Γλύκου απέκρουσε πέναλτι του Σίσιτς στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, αλλά το ματς κόλλησε στο 1-1 στην επανάληψη, καθώς ο Δικέφαλος παρότι είχε ευκαιρίες δεν μπόρεσε να πετύχει ένα δεύτερο γκολ…
Ο Δώνης είδε το ματς από την κερκίδα καθώς ήταν τιμωρημένος.